Новите общински съветници в Сандански встъпват в длъжност на 4 март
27 Февруари 2025 | 11:29
0 коментара
Политика
Благоевград

Новоизбраните общински съветници ще встъпят официално в длъжност!
Съгласно Заповед № СА-АК -53/ 26.02.2025 г. на областния управител на област Благоевград, на 4 март (вторник), 10:30 ч. в заседателната зала на Общински съвет новоизбраните общински съветници на Общински съвет -Сандански ще встъпят официално в длъжност, полагайки клетва.
Съгласно Заповед № СА-АК -53/ 26.02.2025 г. на областния управител на област Благоевград, на 4 март (вторник), 10:30 ч. в заседателната зала на Общински съвет новоизбраните общински съветници на Общински съвет -Сандански ще встъпят официално в длъжност, полагайки клетва.






