Нова визия за Разлог: 19 улица с подменен водопровод и нов асфалт

17 Декември 2025 | 17:18
2 коментара
Общество
Благоевград
Нова визия за Разлог: 19 улица с подменен водопровод и нов асфалт
Разлог продължава напред: ул. „Кап. Телемах Илиев“ и още 18 улици с нов облик
Завършен е ремонтът на улица „Кап. Телемах Илиев“, която вече е напълно обновена и по-удобна както за пешеходци, така и за автомобили.
 Нов водопровод, чисто нов асфалт, нови тротоари, анти-паркинг колчета, пътна маркировка и пешеходни пътеки – всичко това прави улицата по-безопасна и по-функционална за ежедневието на хората.
 През 2025 г., наред с ул. „Кап. Телемах Илиев“, още 18 улици в гр. Разлог са с подменен водопровод и нов асфалт:
ул. „Цар Иван Асен“, ул. „Подполковник Спиридонов“, ул. „Предел“, ул. „Поп Богомил“, ул. „Шипка“, ул. „Охрид“, ул. „Бяла река“, ул. „Иконом Никола Ангелов“, ул. „Тодор Кондев“, ул. „Шаркьой“, ул. „Иларион Макариополски“, ул. „Родопа“, ул. „Яне Сандански“, ул. „Иван Даскала“, ул. „Каракьой“, ул. „Баница“, ул. „Мирчо Кипрев“ и ул. „Васил Левски“.
 През 2026 година Община Разлог ще продължи обновяването на уличната мрежа с реализацията на готови и одобрени проекти за още 12 улици.
 Община Разлог остава ангажирана с подобряването на градската среда, за да бъде Разлог по-добро, по-подредено и по-удобно място за всички – жители и гости.
Нова визия за Разлог: 19 улица с подменен водопровод и нов асфалт
Нова визия за Разлог: 19 улица с подменен водопровод и нов асфалт
Нова визия за Разлог: 19 улица с подменен водопровод и нов асфалт

Добавени коментари

АЛЕКСАНДРОВА публикува:
18 Декември 2025 | 10:06
В РАЗЛОГ СЕ РЕМОНТИРА С ПАРИТЕ ОТ С БАНЯ! В БАНЯ ТРОТОАРИТЕ ПО МНОГО ОТ УЛИЦИТЕ СА ПРАВЕТИ ПРЕЗ СОЦИОЛИЗМА,А НА НЯКОИ УЛИЦИ ИЗОБЩО ЛИПСВАТ.!!!! ДОКОГА???????
разлог публикува:
18 Декември 2025 | 09:12
Както е видно от снимките старите плочки са запазени,но защото старите гранитни делани бюрдюри не са ,а са заменени с нови циментови?изписване на много пари и пълнене на кметските касички.Да не говорим за стената на р Бяла река,която се облицова от вътре с камъни,просто това са управляващите от ново начало.Толкова крадене не имало и по време на Л Татарски.

Добавете Вашия коментар

TOP