Нова техника за по-чиста градска среда в Благоевград
07 Януари 2025 | 15:09
5 коментара
Бизнес
Благоевград

В откритата процедура по обявена обществена поръчка за доставка на 2 броя сметосъбиращи автомобила документи е подала фирмата „Ай Тръкс“ ЕАД.
Офертата беше отворена от конкурсна комисия днес, предстои тя да бъде разгледана по допустимост, след което ще се премине и към отваряне на ценово предложение.
Прогнозната стойност, заложена от възложителя, е 458 333,33 без ДДС.
С инвестирането в нова сметосъбираща техника общинското ръководство цели да повиши качеството на живот в града и малките населени места.
С новите автомобили ще се постигне подобряване на предлаганата услуга и оптимизиране на процеса по сметоизвозване.
Техниката, с която разполага Община Благоевград към този момент, е изключително остаряла и амортизирана, което от една страна влияе негативно на ефективността на работния процес, а от друга оскъпява разходите за поддръжка и ремонти на самите машини.
Информация, ведно със заложените параметри по обществената поръчка, може да намерите на https://app.eop.bg/today/442445.
Офертата беше отворена от конкурсна комисия днес, предстои тя да бъде разгледана по допустимост, след което ще се премине и към отваряне на ценово предложение.
Прогнозната стойност, заложена от възложителя, е 458 333,33 без ДДС.
С инвестирането в нова сметосъбираща техника общинското ръководство цели да повиши качеството на живот в града и малките населени места.
С новите автомобили ще се постигне подобряване на предлаганата услуга и оптимизиране на процеса по сметоизвозване.
Техниката, с която разполага Община Благоевград към този момент, е изключително остаряла и амортизирана, което от една страна влияе негативно на ефективността на работния процес, а от друга оскъпява разходите за поддръжка и ремонти на самите машини.
Информация, ведно със заложените параметри по обществената поръчка, може да намерите на https://app.eop.bg/today/442445.
Добавени коментари
Янков публикува:
11 Януари 2025 | 18:20
Кмето-крадецо
Един гражданин на Блг публикува:
08 Януари 2025 | 04:47
Евала,
Оправихме всичко друго което е по-важно и стигнахме до тук. Как върви кмета май няма да кара друг мандат, но тука вина има и ние защото не отидохме пред общината една вечер и тв да постоят вътре малко да потреперят и после може да почнат повече да мислят
Бех за пенсия ама не ми я дадоха публикува:
07 Януари 2025 | 18:22
С тея сметосъбирачки първо да ги тетстват на стойчевото от инспектората да го изметат него най-напред стига толко е правил патешко ходене само по коридорите след това и на шефката му да ги пробват че и тя има доста нужда да се върне на старата си работа в кол центъра
Бл- град публикува:
07 Януари 2025 | 16:25
Пълен лъжец и психопат , като митревски - родата .
161 публикува:
07 Януари 2025 | 15:56
Поредната схема на кметчето и партийката му Продължаваме промяната






