Нова автобусна спирка на ЖП гарата в Разлог
28 Май 2025 | 18:21
1 коментара
Бизнес
Благоевград

Считано от 2 юни 2025 година, на територията на град Разлог в експлоатация влиза нова автобусна спирка, разположена на ЖП гара – Разлог.
За удобство на пътуващите граждани са осигурени: актуално автобусно разписание, отопляема чакалня и санитарен възел.
Община Разлог продължава да работи в полза на своите граждани и за подобряване на градската инфраструктура.
За удобство на пътуващите граждани са осигурени: актуално автобусно разписание, отопляема чакалня и санитарен възел.
Община Разлог продължава да работи в полза на своите граждани и за подобряване на градската инфраструктура.
Добавени коментари
ТЪЖНО ГЕРЧО публикува:
29 Май 2025 | 07:31
Община Разлог продължава да работи в полза на своите граждани и за подобряване на градската инфраструктура.Може да видите в момента как я роват народната автогара да благодарим ванчо на баща му на маика му Хора които толкова правят за пропадането ни като народ и нация с техната некадърност и себелюбие Те са си наи важни Да се лапа нещо от народо па след нас и потоп







