Нова агресия: Деца се сбиха в училище в Сандански

17 Април 2025 | 10:58
0 коментара
Криминално
Благоевград
Нова агресия: Деца се сбиха в училище в Сандански

Пореден случай на агресия между деца в училище. Случаят е от Сандански.

Двама малолетни се сбиха в училище, съобщиха от полицията. Инцидентът е станал на 16 април.

Едното от момчетата е пострадало с хематом на окото и фрактура на носа, след като е било ударено с пластмасова бутилка в лицето.

За случая е уведомена прокуратурата и се води разследване. /Снимка-илюстративна

Добавете Вашия коментар

TOP