Нова агресия: Деца се сбиха в училище в Сандански
17 Април 2025 | 10:58
0 коментара
Криминално
Благоевград

Пореден случай на агресия между деца в училище. Случаят е от Сандански.
Двама малолетни се сбиха в училище, съобщиха от полицията. Инцидентът е станал на 16 април.
Едното от момчетата е пострадало с хематом на окото и фрактура на носа, след като е било ударено с пластмасова бутилка в лицето.
За случая е уведомена прокуратурата и се води разследване. /Снимка-илюстративна






