Нов ужас в Пиринско: 14-г. ученичка направи опит за самоубийство

10 Юли 2024 | 20:55
0 коментара
Общество
Благоевград
Нов ужас в Пиринско: 14-г. ученичка направи опит за самоубийство

14-годишно момиче направи опит за самоубийство. 

Осмокласничката, която е възпитаничка на НХГ „Св. Св. Кирил и Методий“ –  Благоевград, е скочила от новострояща се сграда в Симитли.

Момичето е транспортирано в Центъра за спешна медицинска помощ в  Благоевград

Изяснява се състоянието ѝ. 

По неофициална информация, причината за инцидента е любовна драма. 

Родителите ѝ са на място. Провеждат се разпити с тях и с приятели на девойката. 

/инфомрежа, сн: архив

Добавете Вашия коментар

TOP