Нов ужас в Пиринско: 14-г. ученичка направи опит за самоубийство
10 Юли 2024 | 20:55
0 коментара
Общество
Благоевград

14-годишно момиче направи опит за самоубийство.
Осмокласничката, която е възпитаничка на НХГ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Благоевград, е скочила от новострояща се сграда в Симитли.
Момичето е транспортирано в Центъра за спешна медицинска помощ в Благоевград.
Изяснява се състоянието ѝ.
По неофициална информация, причината за инцидента е любовна драма.
Родителите ѝ са на място. Провеждат се разпити с тях и с приятели на девойката.
/инфомрежа, сн: архив






