Нов съдия по вписванията встъпи в длъжност в Районен съд Благоевград
21 Май 2025 | 14:36
4 коментара
Общество
Благоевград

Нов съдия по вписванията встъпи в длъжност в Районен съд-Благоевград
На официална церемония, в присъствието на председателя на Районен съд Благоевград и съдии от районния съд, встъпи в длъжност Ана Рашкова-Иванова, като съдия по вписванията в Служба по вписванията при Районен съд-Благоевград, като положи клетва и подписа акт за встъпване в длъжност.
Новият съдия по вписванията притежава около 20 години юридически стаж. Била е юрисконсулт в Община Благоевград, работила е в социалната сфера, била е директор на дирекция „Социално подпомагане“ – гр. Якоруда.
Съдия Румяна Митева приветства с „добре дошла“ г-жа Рашкова-Иванова, като й пожела здраве и дълъг и успешен професионален път.
Добавени коментари
Ива публикува:
23 Май 2025 | 06:53
Браво на турците нзнЧават само тъпи гугудки без ценз явно няма българи
Струмско публикува:
21 Май 2025 | 20:19
Много е заякнала тая.
Блажко публикува:
21 Май 2025 | 18:55
Добър човек, но изцяло без нужните качества... съжалявам
Лейди публикува:
21 Май 2025 | 15:04
Възможно най -тъпото и нагло същество което може да съществува. Направо кошмар,ужас....









