Нов протест на опозицията, започнаха да се събират хора в Триъгълника на властта

18 Декември 2025 | 18:57
0 коментара
Политика
София
Нов протест на опозицията, започнаха да се събират хора в Триъгълника на властта

Граждани протестират срещу управляващите в центъра на София.
Демонстрацията, която е заявена в Столична община, е организирана от "Продължаваме промяната - Демократична България" и е под надслов „Не храни прасето с твоите пари Vol. 3“. Това е поредният протест, организиран от ПП-ДБ, като първите два бяха срещу предложения бюджет за следващата година, а последният беше с искане за оставката на правителството.
Протестиращите са в пространството между сградите на президентството и БНБ. Има полицейско присъствие около цялата сграда на Народното събрание, както и пред Министерския съвет.
Затворено е движението по бул. "Цар Освободител".

 

 

 

Добавете Вашия коментар

TOP