Нов пенсионерски клуб отвори врати в село Кавракирово

07 Януари 2026 | 17:47
1 коментара
Култура
Благоевград
Нов пенсионерски клуб отвори врати в село Кавракирово
Възрастните хора от село Кавракирово се радват на нова придобивка.

В центъра на селото беше изграден пенсионерски клуб. Помещението е самостоятелно, в напълно нова постройка.

Кметът Димитър Бръчков каза, че по този начин се продължава политиката на Общината за осигуряването на добри условия за възрастните хора като места за събиране.

Новият пенсионерски клуб в село Кавракирово е обзаведен и оборудван с всичко необходимо, за да се чувстват комфортно ползвателите му.

Огромна подкрепа е оказана и от кмета на селото Александър Треновски.

На откриването на пенсионерския клуб присъстваха също народният представител инж. Костадин Стойков и зам.-кметът Кирил Танушев.

Добавени коментари

българин публикува:
08 Януари 2026 | 06:52
След като ние-християните ,спряхме да раждаме деца,с пенсионерски клубове ли ще се хвалим?Представети си картината след 20 г.Трагедия

Добавете Вашия коментар

TOP