Нов мост изградиха служители на ДГС Симитли

12 Март 2025 | 09:24
0 коментара
Бизнес
Благоевград
Нов мост изградиха служители на ДГС Симитли
Старият мост над село Долно Осеново, по който минават жителите на път за обработваемите земи и гората, беше компрометиран.

В дните, предхождащи Седмицата на гората, която тази година се отбелязва за 100-тни път, служителите на ДГС Симитли решиха да подменят съоръжението.

Те демонтираха старото и изградиха ново, изцяло със собствени сили. Така се погрижиха за безопасното преминаване на жителите по моста в местността Старо Осеново.

Добавете Вашия коментар

TOP