Библиотеката към читалище „Димитър Благоев“ – гр. Добринище получи ценно дарение – огромно количество книги, сред които преобладава българската литература.
Дарението е направено от Надя Мицина Андреева, а книгите бяха предадени лично от нейната баба Надя Мицина на председателя на читалището Петър Друнчилов.
Друнчилов изрази своята искрена благодарност за щедрия жест и подчерта, че подобни дарения обогатяват библиотечния фонд и дават възможност на повече хора да се докоснат до българското слово.







