Николай Денков влиза в парламента от Благоевград: „Югозападът заслужава повече“
24 Април 2026 | 18:19
2 коментара
Политика
Благоевград

Бившият премиер Николай Денков обяви, че ще бъде народен представител от МИР 1 – Благоевград в следващото Народно събрание. Това стана ясно от негова публикация в социалните мрежи.
„В следващия парламент влизам като народен представител от МИР 1 Благоевград. Че Югозападът заслужава повече не е предизборен слоган, а моя лична кауза“, заяви Денков.
„В следващия парламент влизам като народен представител от МИР 1 Благоевград. Че Югозападът заслужава повече не е предизборен слоган, а моя лична кауза“, заяви Денков.
Той подчерта, че е получил по-голяма подкрепа от очакваното, за което изрази благодарност към избирателите. По думите му това го мотивира още повече да работи активно за региона.
Денков посочи, че задачите пред него и екипа на „Продължаваме промяната“ в Благоевградска област са сериозни, но вече има изготвен план за действие. „Започваме веднага“, категоричен е той.
Денков посочи, че задачите пред него и екипа на „Продължаваме промяната“ в Благоевградска област са сериозни, но вече има изготвен план за действие. „Започваме веднага“, категоричен е той.
Денков посочи, че задачите пред него и екипа на „Продължаваме промяната“ в Благоевградска област са сериозни, но вече има изготвен план за действие. „Започваме веднага“, категоричен е той.
В края на посланието си той отправи кратко обръщение към хората в региона: „До нови срещи!“.
Добавени коментари
13345 публикува:
25 Април 2026 | 19:43
ДЕНКОВ ОТСТЪПИ МЯСТОТО НА БЛАГОЕВГРАДЧАНИНА Б.ДЖОЛЕВ..
ПОЗОР!
Нина публикува:
25 Април 2026 | 10:05
Да, Благоевград заслужава нещо повече от Денков!






