Непълнолетен извършител на кражба на музикална уредба в Разлог
17 Ноември 2025 | 11:38
1 коментара
Криминално
Благоевград

След получен в РУ-Разлог сигнал за извършена, между 16:00 часа и 21:00 часа на 14.11.2025 г., кражба на музикална уредба от отключена къща в гр. Разлог, от работещите по случая полицейски служители са предприети незабавни действия, в резултат на които е установено, че извършител на деянието е непълнолетен младеж от града, а инкриминираната вещ е открита.
По случая е образуван заявителски материал.
По случая е образуван заявителски материал.
Добавени коментари
Е-е-е, нямат грешка! публикува:
17 Ноември 2025 | 18:35
В Разлог се крадат коне, магарета, звонци ...,та една уредба ли не?!






