Непълнолетен хванат с вейп течност с канабис в Симитли
24 Април 2026 | 10:45
0 коментара
Криминално
Благоевград

При извършена, около 10:00 часа на 23.04.2026 г. в района на питейно заведение в гр. Симитли, проверка на непълнолетен младеж от града, у същия е намерена бутилка с вместимост около 10 милилитра, съдържаща течност за вейп, която след направен полеви тест е реагирала положително на канабис.
За случая е уведомена РП-Благоевград.
Работата продължава.
За случая е уведомена РП-Благоевград.
Работата продължава.






