Навръх Бъдни вечер жители на селата Крупник и Полена протестираха пред офиса на Електрохолд в Благоевград

24 Декември 2024 | 20:11
4 коментара
Общество
Благоевград
Навръх Бъдни вечер жители на селата Крупник и Полена протестираха пред офиса на Електрохолд в Благоевград

Навръх Бъдни вечер жители на селата Крупник и Полена протестираха пред офиса на „Електрохолд“ в Благоевград.

Буквално офисът бе обстрелян с яйца в знак на протест, съобщи репортер на Pirinsko.com.

Жителите на двете симитлийски села скандираха „Боклуци“ и „Искаме си тока“ на бул. „Св. св. Кирил и Методий“.

По думи на засегнатите в Крупник и Полена нямат електричество от няколко дни, включително и на самия празник.

Това се случва всяка година, заяви пред Pirinsko.com кметът на Крупник.

Фасадата и витрините на офиса буквално са облени с яйца.

Събралите се бяха около 40 души, които бяха категорични, че ще затворят главни пътища и АМ „Струма“, ако проблемът продължи.

Александър Равначки, който е кмет на селото заяви, че и в момента в Крупник няма ток. Екипите на елекроразпределитечното дружество са на терен, за да отстранят аварията. Той бе категоричен, че не обвиняват работниците, а ръкодоството, защото електропреносната мрежа е в окаяно състояние.

„Ние сме тук на граждански протест. Тук хората са станали от масата, нямат ток, с малки деца са. Никой не си мърда пръста. Не може на този свят празник хората вместо да са със семействата си, да дойдат тук. Защо трябва да се стига до гражданско неподчинение, за да може някой в тази държава да се задейства“, попита кмета Равначки.

Навръх Бъдни вечер жители на селата Крупник и Полена протестираха пред офиса на Електрохолд в Благоевград
Навръх Бъдни вечер жители на селата Крупник и Полена протестираха пред офиса на Електрохолд в Благоевград
Навръх Бъдни вечер жители на селата Крупник и Полена протестираха пред офиса на Електрохолд в Благоевград
Навръх Бъдни вечер жители на селата Крупник и Полена протестираха пред офиса на Електрохолд в Благоевград

Добавени коментари

Osanko публикува:
26 Декември 2024 | 11:32
Бях почти импотентен и сега го правя в продължение на 3 часа без прекъсване и той е като камък, освен това дори се е увеличил с няколко сантиметра, това е мега готино нещо. Подарете на себе си и на нея супер ceкc: ----- https://come.ac/testo
Възмутена публикува:
25 Декември 2024 | 13:25
Е нали гласувате за ГЕРБ, искайте си от тях тока!!!
Електрохолд публикува:
25 Декември 2024 | 03:04
Много крадети братя чернокраки. Тува че нямате ток на Бъдни вечер ви е наказаниету за кражбити.. Свиквайте!!! Дукато крадети все ще сте без ток!
Валя публикува:
24 Декември 2024 | 21:01
Браво! Само така! Цените вдигат, а то няма! Мърши!

Добавете Вашия коментар

TOP