Наско Миков с две титли от Държавното по спортна гимнастика

24 Март 2024 | 16:03
Благоевград
Наско Миков с два златни медала от Държавното по спортна гимнастика в Благоевград.

Състезателят на клуб Пирин 2011 Благоевград Наско Миков продължава със силните си изяви. На приключилото в Благоевград държавно първенство за всички възрасти Наско зае второ място в многобоя при юноши старша възраст. Освен това на земна гимнастика и прескок стана шампион, а на успоредка остана със сребро. На кон сривни завърши на 7-мо място, на  халки на 4-то място,  на висилка на 5-то място. Неговата съотборника Гергана Маркова при девойки старша възраст завоюва на прескок- сребро и на земна гимнастика завърши на 5-то място. При мъжете Мартин Мишев е на 4-то място на халки и кон с гривни, а на  земна гимнастика е на 5-то място.

Поздравления за представянето на Ася Ридарска, Магдалена Иванова, Сияна Смиленова девойки старша възраст.
Бившият състезател на клуба Димитър Димитров е шампион на прескок и земя.