Народният представител от ГЕРБ Сандански Г. Георгиев: Желая на всички успешна, мирна и благодатна Нова 2026 година!
31 Декември 2025 | 18:53
0 коментара
Общество
Благоевград

Скъпи съграждани и гости на Община Сандански,
Изпращаме поредната година от календара и всеки от нас си прави равносметка за постигнатото през нея - за успехите, разочарованията, за щастливите и трудните мигове.
Важно е да не се предаваме и да не свеждаме глави, а с устрем и дръзновение, с вяра и надежда да вървим напред.
Желая на всички една успешна, мирна и благодатна Нова година, изпълнена с доброта и човечност между хората, едно ново начало, което да промени света към по-добро.
Честита Новата 2026 година!
На многая лета и наздраве за всички вас!
С уважение Георги Георгиев
Народен представител от ГЕРБ Сандански
Изпращаме поредната година от календара и всеки от нас си прави равносметка за постигнатото през нея - за успехите, разочарованията, за щастливите и трудните мигове.
Важно е да не се предаваме и да не свеждаме глави, а с устрем и дръзновение, с вяра и надежда да вървим напред.
Желая на всички една успешна, мирна и благодатна Нова година, изпълнена с доброта и човечност между хората, едно ново начало, което да промени света към по-добро.
Честита Новата 2026 година!
На многая лета и наздраве за всички вас!
С уважение Георги Георгиев
Народен представител от ГЕРБ Сандански






