Напушен шофьор от София дрифтира по пътя между Банско-Бъндеришка поляна и се преобърна с джип

28 Декември 2025 | 12:15
4 коментара
Общество
Благоевград
Напушен шофьор от София дрифтира по пътя между Банско-Бъндеришка поляна и се преобърна с джип
Около обяд вчера на пътя между Банско и Бъндеришка поляна е станал зрелищен пътен инцидент.

По информация на очевидци, водач на джип Toyota със софийска регистрация е извършвал опасни маневри и дрифтове по заснежената отсечка, когато губи контрол над автомобила и се преобръща на пътното платно.
На място са пристигнали полицейски екипи, които са тествали шофьора за употреба на алкохол и наркотични вещества. Пробата за алкохол е отрицателна, но тестът за наркотици е отчел положителен резултат за канабис.
 
Автомобилът е бил обърнат обратно с помощта на техника, а движението в района е било временно затруднено.

За щастие, при инцидента няма тежко пострадали.

Добавени коментари

до Оп публикува:
28 Декември 2025 | 15:42
Явно западнали македонски "новинарски" сайтчета...,които нямат персонал и чакат наготово
Кмета публикува:
28 Декември 2025 | 15:15
Мен не ме пуснаха беше затворен пътя
Оп публикува:
28 Декември 2025 | 13:42
Тия от вестник вяра кой ги знае за да ги чете
банско публикува:
28 Декември 2025 | 13:02
Само измет

Добавете Вашия коментар

TOP