Напрежение след протеста в София: провокатори палят контейнери пред централа на ДПС
10 Декември 2025 | 23:34
0 коментара
Криминално
България

Протестите в столицата ескалираха тази вечер, след като група провокатори се събраха пред централата на „ДПС-Ново начало“ и започнаха да палят контейнери.
Голяма част от участниците са облечени изцяло в черно и носят маски.
Плътен кордон от полицаи се опитва да предотврати ескалация на напрежението и да възстанови реда.
До момента няма информация за сериозно пострадали или задържани.










