Нападнаха и ограбиха две жени в парк в Дупница, едната е ранена с нож
16 Февруари 2026 | 11:31
0 коментара
Криминално
Кюстендил

Наднаха и ограбиха две жени в парк „Рила“ в Дупница, съобщиха от полицията.
На 15 февруари рано сутринта е подаден сигнал за нападението на беседка.
Едната жена е ранена с нож в корема, нападателят им е отнел и 230 евро.
Пострадалата жена е настанена в столично здравно заведение.
Работата продължава под надзора на прокуратурата.






