Нападнаха и ограбиха две жени в парк в Дупница, едната е ранена с нож

16 Февруари 2026 | 11:31
0 коментара
Криминално
Кюстендил
Нападнаха и ограбиха две жени в парк в Дупница, едната е ранена с нож

Наднаха и ограбиха две жени в парк „Рила“ в Дупница, съобщиха от полицията.

На 15 февруари рано сутринта е подаден сигнал за нападението на беседка.

 

Едната жена е ранена с нож в корема, нападателят им е отнел и 230 евро.

Пострадалата жена е настанена в столично здравно заведение.

Работата продължава под надзора на прокуратурата.

Добавете Вашия коментар

TOP