Над 20 помещения с канабис са разкрити в подземната наркофабрика край Кюстендил
29 Април 2026 | 20:39
1 коментара
Криминално
Кюстендил

Над 20 помещения с канабисови насаждения в наркофабриката в мината край Кюстендил откриха ГДБОП и ДАНС.
Те са оборудвани високотехнологично за пълен затворен цикъл за производство на марихуана.
Спецоперацията на място координираха заместник-директорите на ГДБОП Дарин Костов и Емил Борисов.
С оглед създаването на безопасни условия за провеждане на разследването, съдействие ще се изиска от различни правителствени институции и неправителствени организации, подчертаха участниците в брифинга днес .
Действията по разследването продължават.
Специализираната полицейска операция на службите се провежда от 23 април 2026 г. и продължава към момента под надзора на Софийската градска прокуратура.
На 24.04.2026 г. Софийска градска прокуратура (СГП) привлече като обвиняеми четири лица за
престъпен сговор,
държане с цел разпространение на наркотични вещества,
изпиране на пари и
държане на боеприпаси за огнестрелни оръжия без надлежно разрешително.
Те са оборудвани високотехнологично за пълен затворен цикъл за производство на марихуана.
Спецоперацията на място координираха заместник-директорите на ГДБОП Дарин Костов и Емил Борисов.
С оглед създаването на безопасни условия за провеждане на разследването, съдействие ще се изиска от различни правителствени институции и неправителствени организации, подчертаха участниците в брифинга днес .
Действията по разследването продължават.
Специализираната полицейска операция на службите се провежда от 23 април 2026 г. и продължава към момента под надзора на Софийската градска прокуратура.
На 24.04.2026 г. Софийска градска прокуратура (СГП) привлече като обвиняеми четири лица за
Добавени коментари
Прогресивна Якоруда публикува:
01 Май 2026 | 15:57
Сбогом Шиши и Боко. Сбогом и на Ревански и Вакльов. Хранилката свърши. Парите спират. Вие сте политически трупове и мъжки проститутки. Минало сте . Не очаквахте нали ? Боли . Нека да боли. И ще сърби . Приключени сте. Ами сега. Обратно в нафталина.. На местните избори догодина ви погребваме окончателно и завинаги. Прогресивното за Якоруда и Белица предстои без вас. Ще бъде забавно и интересно. Якоруда се събуди. Вече се диша спокойно. Да мислят подлогите ви. За тях сме подготвили вазелин. Ще им хареса .Да си търсят работа отсега. Ревански и Вакльов и Марио Асьов търсят сближаване и връзки с хората на Румен Радев. Но предателите никой не ги харесва. ДПС с когото се прегърнат , после изчезва фалира или става губещ на позиции и доверие . Превръща се в крадец и айдук като тези схемаджии. . ДПС е токсична секта също като Ревански и Вакльов и Пеевски и Бойко Борисов и Магда и Беди и Карафеиз и поп Кръстьо и ЗОЯ МЕСЬОВА- свирката . Те се Уядоха се, и още са гладни за власт и далавери .Ненаситни .Лакоми. Алчни. Безскруполни .Това са истинските ДЕРИБЕИ. Връщаме ги обратно в нафталина. Хората ви мразят и ненавиждат. Махайте се. Вън от властта. Подготвили сме честни, кадърни, неопетнени, уважавани с авторитет кадри. Готови сме. Можем. Ще успеем. Без вас. На местните избори ще ви приключим окончателно и завинаги. Приготвили сме ви изненади. Треперете. Страх тресе кочината. Краят е по близо отвсякога..













