Над 100 деца се събраха на сцената в центъра на Разлог
20 Юли 2025 | 16:22
0 коментара
Спорт
Благоевград

ТК „Феникс“ взе участие в традиционния турнир, организиран от клуб „Чо Елит“, със съдействието на общината в града. Всички деца си тръгнаха щастливи, наградени с медали и оценени!

Изнесена беше зрелищна демонстрация, по време на откриването на мероприятието от кмета на община Разлог г-н Красимир Герчев.
Демонстрацията впечатли всички зрители и гости и бе придружена с бурни аплодисменти!







