Над 100 деца се събраха на сцената в центъра на Разлог

20 Юли 2025 | 16:22
0 коментара
Спорт
Благоевград
Над 100 деца се събраха на сцената в центъра на Разлог

ТК „Феникс“ взе участие в традиционния турнир, организиран от клуб „Чо Елит“, със съдействието на общината в града. Всички деца си тръгнаха щастливи, наградени с медали и оценени!

Може да бъде изображение с 1 човек, практикува бойни изкуства и текстово съобщение

 

Изнесена беше зрелищна демонстрация, по време на откриването на мероприятието от кмета на община Разлог г-н Красимир Герчев.

Демонстрацията впечатли всички зрители и гости и бе придружена с бурни аплодисменти!

Може да бъде изображение с 3 души, хора, които практикуват бойни изкуства и текст, който гласи 'РАЗЛОГ ППАИИН РРΛОг ЛОГ ЦИНА'

Добавете Вашия коментар

TOP