На втория ден от Великден, село Годлево oтпразнува своя традиционен събор

22 Април 2025 | 08:35
1 коментара
Общество
Благоевград
На втория ден от Великден, село Годлево oтпразнува своя традиционен събор
На втория ден от Великден, село Годлево oтпразнува своя традиционен събор

Празникът в село Годлево започна още рано сутринта на 21 април с отслужване на Тържествена Света литургия в храм „Успение Богородично“.
След нея бе осветен и раздаден курбан за здраве на жителите и гостите на селото.

Програмата продължи с концерт на самодейните състави към Народно читалище „Христо Ботев – 1925 г.“, а специални гост-изпълнители бяха Марио Василев и оркестър „Европа“, които създадоха много настроение и веселие.
Празникът завърши с дълго и пъстро хоро, в което се включиха малки и големи – едно истинско тържество на духа и традицията в сърцето на Пиринския край.
На втория ден от Великден, село Годлево oтпразнува своя традиционен събор

Добавени коментари

христос воскресе публикува:
22 Април 2025 | 08:37
вила айдуко там ле беше

Добавете Вашия коментар

TOP