На Бабинден в Добърско
21 Януари 2026 | 15:53
3 коментара
Култура
Благоевград

Днес, на Бабинден, се прекланяме пред чудото на новия живот – най-ценното богатство, което носим в сърцата си.
Децата са най-чистата светлина на земята, невинни и искрени, а наш дълг е да ги закриляме с любов и грижа.
Поклон пред майките – силни и смели, даряващи рода с рожба.
Днес, дълбоко уважение и благодарност отправяме към безценните баби – пазителки на мъдростта и топлината на семейството, които с грижа и опит помагат на живота да расте и да се развива.
Нека Бог благослови лекарите, акушерките и всички, които с отдаденост и човечност помагат на живота да поеме първия си дъх.
Децата са най-чистата светлина на земята, невинни и искрени, а наш дълг е да ги закриляме с любов и грижа.
Поклон пред майките – силни и смели, даряващи рода с рожба.
Днес, дълбоко уважение и благодарност отправяме към безценните баби – пазителки на мъдростта и топлината на семейството, които с грижа и опит помагат на живота да расте и да се развива.
Нека Бог благослови лекарите, акушерките и всички, които с отдаденост и човечност помагат на живота да поеме първия си дъх.
Добавени коментари
добърско публикува:
22 Януари 2026 | 08:41
и тоя се продаде на герб,щом зад него е още и герба с петолъчката
Гошо публикува:
21 Януари 2026 | 22:16
Тава не е кмето на Добъртско,това е пазача
Ивана публикува:
21 Януари 2026 | 22:15
Тоя кмет в кметството на празника Бабинден ли е,или на стадиона да играе футбол.
И това ако е кмет?!?






