Мъртво пияна жена удари 2 коли, прати 5 човека в болница

06 Януари 2026 | 11:55
1 коментара
Криминално
София
Мъртво пияна жена удари 2 коли, прати 5 човека в болница

Много пияна дама направи кърваво меле в Банкя. Жената удари две коли, смаза и своята.

В групата "Катастрофи в София" се съобщава, че 5 човека са настанени в болница.

Все още няма данни дали има опасност за живота на някой от тях. Пияната шофьорка е задържана за 24 часа, съобщиха за Lupa.bg от полицията. 

Добавени коментари

Само питам... публикува:
07 Януари 2026 | 09:15
Недоклатена ли е била женката, да не е пила от мъка?

Добавете Вашия коментар

TOP