Мъж задигна 18 кена с бира от магазин

16 Март 2026 | 13:15
0 коментара
Бизнес
България
Мъж задигна 18 кена с бира от магазин

Мъж открадна кенове с бира от магазин, съобщиха от полицията в Пазарджик.

Сигналът е получен в петък. Управителят на магазина съобщил. че неизвестен е отмъкнал 18 кена с бира. Служителите от група „Криминална полиция“ предприели разследване и скоро установили самоличността на мъжа.

Установено е, че това е 59-годишен мъж.

По случая е образувана преписка, която предстои да бъде изпратена в прокуратурата.

Добавете Вашия коментар

TOP