Мъж вилня на площада в Гоце Делчев
19 Май 2025 | 11:52
0 коментара
Криминално
Благоевград

42-годишен мъж вилня на площада в Гоце Делчев, съобщиха от полицията.
На 15 май вечерта той е крещял, изкоренил е пет дръвчета и е счупил две осветителни тела и три кошчета за боклук.
Стойността на нанесените щети са в процес на установяване.
Мъжът е бил задържан и работата по случая продължава.






