Мъж вилня на площада в Гоце Делчев

19 Май 2025 | 11:52
0 коментара
Криминално
Благоевград
Мъж вилня на площада в Гоце Делчев

42-годишен мъж вилня на площада в Гоце Делчев, съобщиха от полицията.

На 15 май вечерта той е крещял, изкоренил е пет дръвчета и е счупил две осветителни тела и три кошчета за боклук.

 

Стойността на нанесените щети са в процес на установяване.

Мъжът е бил задържан и работата по случая продължава.

Добавете Вашия коментар

TOP