Мъж уби бившата си и се самоуби
14 Март 2025 | 12:26
0 коментара
Криминално
България

Мъж уби бившата си и се самоуби. Случаят е от Севлиево. Предполага се, че мотивът е ревност. Двамата живеели на семейни начела.
Разделили се наскоро.
Твърди се, че мъжът следил бившата си, защото я ревнувал.
В четвъртък вечерта я причакал на улицата и я намушкал смъртоносно с нож.
След това изпил голяма доза лекарства и скочил от прозореца на хотел в центъра на града.
Починал на място.
Разделили се наскоро.
Твърди се, че мъжът следил бившата си, защото я ревнувал.
В четвъртък вечерта я причакал на улицата и я намушкал смъртоносно с нож.
След това изпил голяма доза лекарства и скочил от прозореца на хотел в центъра на града.
Починал на място.






