Мъж уби бившата си и се самоуби

14 Март 2025 | 12:26
0 коментара
Криминално
България
Мъж уби бившата си и се самоуби
Мъж уби бившата си и се самоуби. Случаят е от Севлиево. Предполага се, че мотивът е ревност. Двамата живеели на семейни начела.

Разделили се наскоро.

Твърди се, че мъжът следил бившата си, защото я ревнувал.

В четвъртък вечерта я причакал на улицата и я намушкал смъртоносно с нож.

След това изпил голяма доза лекарства и скочил от прозореца на хотел в центъра на града.

Починал на място.

Добавете Вашия коментар

TOP