Мъж с 2.40 промила алкохол падна от тротинетка и си счупи главата

21 Октомври 2025 | 12:16
0 коментара
Криминално
България
Мъж с 2.40 промила алкохол падна от тротинетка и си счупи главата

49-годишен мъж с 2.40 промила алкохол в кръвта самокатастрофира с електрическа тротинетка в Бургас.

Инцидентът е станал снощи около 20.36 ч. в района до бл. 57 в ж.к. „Меден Рудник“.

Бургазлията е паднал на пътното платно. При тест за употреба на алкохол дрегерът е отчел 2.40 промила. Прегледан е от медицински екип, като е констатирано, че е с контузия на главата, без опасност за живота. Мъжът е отказал е хоспитализация и е освободен за домашно лечение.

Добавете Вашия коментар

TOP