Мъж от Плевен е задържан след заплахи към бившата си съпруга в Сандански
12 Юни 2026 | 10:32
0 коментара
Криминално
Благоевград

В следобедните часове на 11.06.2026 г., 34-годишна жена от гр. Сандански е съобщила в районното управление, че чрез телефонно обаждане е получила заплахи за живота и здравето си от бившия си съпруг.
Мъжът, който е на 46 години от гр. Плевен е задържан от полицейските служители, а по случая е образувано досъдебно производство.
Мъжът, който е на 46 години от гр. Плевен е задържан от полицейските служители, а по случая е образувано досъдебно производство.






