Мъж от Кавракирово опитал да взриви автомивката в с.Първомай

20 Април 2026 | 12:25
0 коментара
Криминално
Благоевград
Мъж от Кавракирово опитал да взриви автомивката в с.Първомай

Установен е мъжът, опитал се да подпали автомивка и автокъща в село Първомай тази нощ, съобщава репортер на Pirinsko.com. 

Автокозметичният център е собственост на съпруга на кметицата на селото – Славка Филчева. 

Той е заснет от камерите на АПИ. Мъжът е от петричкото село Кавракирово. Според записите, той е дошъл от посока София,  след като е хвърлил взривното вещество, той отново е поел в посока столицата.

Към момента полицията го издирва.


 

Добавете Вашия коментар

TOP