Мъж на 42 години е открит починал в дома си в Кюстендил

05 Ноември 2025 | 10:13
0 коментара
Общество
Благоевград
Мъж на 42 години  е открит починал в дома си в Кюстендил
Вчера в дома му в кв. „Изток“ в Кюстендил е открит починал 42-годишен мъж. Трупът е закаран за аутопсия в кюстендилската болница.


Досъдебно производство е образувано по случая, уведомена е прокуратурата.

Добавете Вашия коментар

TOP