МВР: 453 жертви на пътя от началото на годината

31 Декември 2025 | 12:17
1 коментара
Криминално
България
МВР: 453 жертви на пътя от началото на годината

От началото на годината по пътищата в страната при катастрофи са загинали 453 души. При сравнение за същия период на 2024 г., когато са отчетни 476 загинали при пътни инциденти, се отчитат с 23 по-малко загинали в движението по пътищата през 2025 година, съобщават от МВР.

Един човек е загинал в катастрофи през изминалото денонощие, съобщават на сайта си от Министерството на вътрешните работи (МВР).

При станалите 14 катастрофи са ранени 15 души.

 

В София пътнотранспортните произшествия през изминалите 24 часа са 18, като 16 от тях са леки, а две - тежки. Ранени са двама души.

Данните са динамични и са на база текущи съобщения, получени от Областните дирекции на МВР до 24:00 часа на 30 декември, уточняват от ведомството.

Добавени коментари

Уточнение публикува:
31 Декември 2025 | 19:48
Това е числото на виновни и невинни. Бог да ги прости!

Добавете Вашия коментар

TOP