Мустафа Емин от Рибново ще съветва Ивелин Михайлов
04 Април 2025 | 14:53
3 коментара
Политика
Благоевград

Самият Емин обяви новината през фейсбук профила си като написа:
Взех решение занапред да споделям политическите си идеи и възгледи като личен парламентарен съветник на Ивелин Людмилов Михайлов. За мен това е ново предизвикателство, което ми отваря възможност да взаимодействам с още един сегмент от българката гражданска нация.
Във фейсбук Михайлов също направи включване и заяви, че с Емин ще работят не само по въпросите за отбраната.
Ще работим и за помашкия етнос. За развитието на Родопите. Работим с млади хора. Работим с училището в Рибното да учат българска история и предприемачество. Искаме да премахнем сметищата в този прекрасен район, каза Михайлов.
Взех решение занапред да споделям политическите си идеи и възгледи като личен парламентарен съветник на Ивелин Людмилов Михайлов. За мен това е ново предизвикателство, което ми отваря възможност да взаимодействам с още един сегмент от българката гражданска нация.
Във фейсбук Михайлов също направи включване и заяви, че с Емин ще работят не само по въпросите за отбраната.
Ще работим и за помашкия етнос. За развитието на Родопите. Работим с млади хора. Работим с училището в Рибното да учат българска история и предприемачество. Искаме да премахнем сметищата в този прекрасен район, каза Михайлов.
Добавени коментари
РИБАНец публикува:
05 Април 2025 | 11:13
Тоя в село никой го не иска,пак за пост се гласи.
Ей,гнидо,само раздори правиш в село, хапвай си баницата на Айшето и остави политиката,не е за тебе,не те бива,тютюн може и да сееш,но от политика не разбираш.
Само питам... публикува:
05 Април 2025 | 08:51
И по какво ще го съветва, с тънкостите на сюнета ли?
.... публикува:
04 Април 2025 | 15:30
Мистафа, Мистафа...Калинка си бате и от тук ще те ИЗГОНЯТ,нямаш капацитет за нищо,от теб нищо не става!
Едно не може да ти се отрече обаче и то е че си НАГЪЛ,само и само да се набуташ някъде на пост си способен на всичко.
Мистафа,ВСИЧКИ мразят такива"бояджии"като теб,НО ти не го осъзнаваш!
Вече си изтекъл в канала на забравата!






