Монтана се подигра с Пирин на стадион Христо Ботев в Благоевград
17 Април 2025 | 21:08
1 коментара
Спорт
Благоевград

Пирин стъпи накриво в един от най- важните си мачове до края на първенството във Втора лига. На стадион Христо Ботев в Благоевград домакините бяха попиляни от прекия конкурент за второто място Монтана с 0:4. Мартин Сиракова вкара три попадения за гостите, а един добави Владислав Цеков.
Червен картон за Пирин получи Георги Вълчев. Иначе с пропуски за орлетата се отличи Аймен Суда още преди почивката, а след паузата Иванов нацели греда.
След това поражение Пирин вече изистава от Монтана на пет точки и на седем от лидера Добруджа.
Червен картон за Пирин получи Георги Вълчев. Иначе с пропуски за орлетата се отличи Аймен Суда още преди почивката, а след паузата Иванов нацели греда.
След това поражение Пирин вече изистава от Монтана на пет точки и на седем от лидера Добруджа.
Добавени коментари
това е положението публикува:
17 Април 2025 | 22:22
И футбола като всичко друго в тоя град - умрела работа






