МОН награждава 201 директори от цялата страна за високи образователни резултати

13 Декември 2025 | 17:00
14 коментара
Общество
България
МОН награждава 201 директори от цялата страна за високи образователни резултати
МОН награждава 201 директори от цялата страна за високи образователни резултати. Паричната премия се връчва от министъра на образованието по инициатива на Съюза на ръководителите в системата на народната просвета в България.

201 училищни директори от цялата страна ще получат индивидуални парични награди за прилагане на ефективни политики за постигане и поддържане на високи образователни резултати. Премиите се връчват и за осигуряване на безопасна среда в училище. Като мотив да бъдат отличени са също постиженията им на регионално и национално ниво, за прилагане на ефективни модели на взаимодействие с родителите и превръщането им в партньори на институцията, както и за мотивиране на педагогическите специалисти да въвеждат иновации в обучението.

Това е оценка за усилията на колегите-директори, но и признание за доброто партниране на СРСНПБ с МОН!
МОН награждава 201 директори от цялата страна за високи образователни резултати
МОН награждава 201 директори от цялата страна за високи образователни резултати
МОН награждава 201 директори от цялата страна за високи образователни резултати
МОН награждава 201 директори от цялата страна за високи образователни резултати
МОН награждава 201 директори от цялата страна за високи образователни резултати
МОН награждава 201 директори от цялата страна за високи образователни резултати
МОН награждава 201 директори от цялата страна за високи образователни резултати
МОН награждава 201 директори от цялата страна за високи образователни резултати
МОН награждава 201 директори от цялата страна за високи образователни резултати

Добавени коментари

До Мемет публикува:
26 Декември 2025 | 05:11
Ти с тоя Еразъм се посираш постоянно пък училището те и голям смех. Знаем те коя си. Честито на наградените! Злобата ще ви изяде, некадърници.
Мемет публикува:
20 Декември 2025 | 02:07
Нека един от тези наградени директори да ми покаже без да ползва пари по Еразъм участие като специалист в проекти или научни конференции с доклади поне в 10 държави в Европа и Далечния изтоки аз ще си изгоря дипломата от най- реномирания университет в България.Виж това да се разхождат за сметка на Конфуций център и на Еразъм по Света там са добри и то много!
Мемет публикува:
20 Декември 2025 | 01:50
Абе,господин Министре, Докато бе си сложат памперси вашите директори,Вие няма да ги смените. Тези наградени хора са директори от времето на "ГОЛЯМАТА ЕКСКУРЗИЯ" и използват училищата за прикритие на техния частен бизнес! Срам и позор за нашето ОБРАЗОВАНИЕ са тези хора!
В кочината е така публикува:
19 Декември 2025 | 07:42
В Сливен награждават особа, под чието ръководство училището (намира се в самия център на града) е на 8. място в Сливенска община на НВО 4. клас, на 9. - НВО 7 клас и на 5-то - 10. НВО (за една паралелка). Не разбирам критериите, освен че директорката е герберастка калинка с вид на чалга певица и експертиза на чехълче.
Иван Петров публикува:
16 Декември 2025 | 20:18
Как може директори със слаби резултати, с ученици, които не идват на училище, с текучество на персонала си и с недоволни родители да бъдат награждавани! Директори, за които всички знаят какви са им училищата, само МОН не знаят. Ясно е, това са близките до началниците директори. Не с труда си, а с подмазването и лицемерието си си спечелиха наградите.
Sonya публикува:
16 Декември 2025 | 10:31
Защо се награждават директори, които не могат да доведат учениците в училище? И все лични приятели на началниците!!!!
Бивш ученик публикува:
15 Декември 2025 | 17:28
А, така ! Награждавайте ги , затова че учениците излизат неграмотни . Награждавайте, затова ,че разрушихте образователната система . Позор!
Никодим публикува:
15 Декември 2025 | 16:57
Много имена на наведени, лизали не обувки, а подметки. Образованието се превърна в мафиотска структура. Горките, колко са тъжни светските им съдбите..И колко по-тъжни бъднините им...
Вейсал публикува:
15 Декември 2025 | 10:56
В Кърджали едно от училищата излизат не.грам.тни пъкъл не знаят да си пишат името Директорката я бива връзкарка Училището е Евридика
Вие луди ли сте публикува:
15 Декември 2025 | 06:53
Буров - Русе????? А МГ - Русе??????
Емануил Манолов публикува:
14 Декември 2025 | 21:22
Много тъжно на фона на продължаващото унищожаване на образованието. Дали номинираните директори са попитали министъра В ОСТАВКА за параметрите в новия план прием гарантиращо тотално сриване на системата. Не мога да се съглася, че целта е баланс на системата. Красимир Вълчев остави ОБРАЗОВАНИЕТО НА МИРА ТО няма нужда от теб. ПОСЛЕДНО НЕ ЗАБРАВЯЙ КОЙ ТЕ НАПРАВИ МИНИСТЪР.
Людмила публикува:
14 Декември 2025 | 21:04
Едни и същи. Посредственост! Мафията отдавна е превзела и образованието. Колко жалко за тези учители и директори през вековете,които живота са си давали за своите ученици!
Инж.Елза Генчева публикува:
14 Декември 2025 | 19:24
За бяхте раздали тези пари за учебни пособия на учениците, вместо да си купувате директори.
Михаела Георгиева публикува:
14 Декември 2025 | 17:31
Ок

Добавете Вашия коментар

TOP