Момиченце е първото бебе на 2025 година в Благоевград

01 Януари 2025 | 11:03
1 коментара
Общество
Благоевград
Момиченце е първото бебе на 2025 година в Благоевград
Първото бебе на 2025-а в Благоевград проплака точно в 00:02ч. на 01.01.2025г.

Родено е по нормален механизъм и носи красивото име Йоана!

Екипите на АГО и Неонатология към МБАЛ Благоевград желаят на майката бързо възстановяване, а на малката Йоана щастливо и безгрижно детство

Добавени коментари

Миро публикува:
01 Януари 2025 | 15:45
Да е жива и здрава и да радва родителите си!

Добавете Вашия коментар

TOP