Момиченце е първото бебе на 2025 година в Благоевград
01 Януари 2025 | 11:03
1 коментара
Общество
Благоевград

Първото бебе на 2025-а в Благоевград проплака точно в 00:02ч. на 01.01.2025г.
Родено е по нормален механизъм и носи красивото име Йоана!
Екипите на АГО и Неонатология към МБАЛ Благоевград желаят на майката бързо възстановяване, а на малката Йоана щастливо и безгрижно детство
Родено е по нормален механизъм и носи красивото име Йоана!
Екипите на АГО и Неонатология към МБАЛ Благоевград желаят на майката бързо възстановяване, а на малката Йоана щастливо и безгрижно детство
Добавени коментари
Миро публикува:
01 Януари 2025 | 15:45
Да е жива и здрава и да радва родителите си!






