Момиче пострада на пешеходна пътека в с. Огняново

19 Май 2025 | 12:14
0 коментара
Криминално
Благоевград
Момиче пострада на пешеходна пътека в с. Огняново

 

Млад водач удари момиче на пешеходна пътека в село Огняново.

Инцидентът се е случил на 16 май в 12.30 ч. на улица „Бяло море“.

Лек автомобил „Мерцедес“ с 20-годишен водач от Хаджидимово, завивайки на ляво, не е пропуснал и е блъснал 18-годишна девойка от с. Огняново, която пресичала пътното платно по пешеходна пътека.

Пешеходката е пострадала с контузия на десен крак и подбедрицата и след извършен медицински преглед е освободена за домашно лечение.

На водача на автомобила е направена проба с техническо средство за употреба на алкохол, която е отрицателна.

През изминалите почивни дни са регистрирани още две катастрофи без пострадали.

Добавете Вашия коментар

TOP