Момиче е първото за 2026 г. бебе, родено в санданската болница

03 Януари 2026 | 09:39
0 коментара
Общество
Благоевград
Момиче е първото за 2026 г. бебе, родено в санданската болница
На 02.01.2026 г. се роди първото бебе за 2026 г. в община Сандански!

Първото бебе за новата година проплака вчера в 12:19 ч. в МБАЛ "Югозападна болница" Сандански. Момиченцето носи името Християна и тежи 4050 грама.
Честита радост на семейството!

Да бъде здрава, благословена и много щастлива малката Християна!

Добавете Вашия коментар

TOP