Момче на 2 години е в кома, след като падна от втория етаж на болницата в Карнобат

30 Юли 2025 | 18:37
1 коментара
Криминално
България
Момче на 2 години е в кома, след като падна от втория етаж на болницата в Карнобат

Момче на 2 години е в кома, след като падна от втория етаж на болницата в Карнобат. Инцидентът е станал около 14.20 ч. Детето е изчаквало в коридора пред рентгеновия кабинет заедно с 34-годишната си майка, като по неизяснени до момента причини, паднало от прозореца на втория етаж.

Откарано е в тежко състояние за оказване на спешна медицинска помощ в УМБАЛ Бургас.

/бнт

Добавени коментари

Ето пак! публикува:
31 Юли 2025 | 16:42
Младата 34-годишна майка е ясно! Говорила е с мъжът си за детето. Ами там даскали не е ли имало? Къде са даскалите? За всичко те са виновни, даже и когато не са на местопроизшествието. Санкционирайте ги! Това е "по нашенски".

Добавете Вашия коментар

TOP