„Мога и зная как“ в ПГЕЕ-Банско

20 Април 2026 | 09:54
0 коментара
Общество
Благоевград
Мога и зная как  в ПГЕЕ-Банско
В периода 16–18 април 2026 г. в ПГЕЕ – гр. Банско се проведе Националното състезание по приложна електроника „Мога и зная как“, като училището беше домакин на форума за седма поредна година. В надпреварата участваха 12-те най-добри отбора от цялата страна.
Освен с отлична организация, ПГЕЕ – Банско се отличи и със силно представяне в състезателната част, като завоюва:
* 2-ро място в първа възрастова група – Ибрахим Дерменджиев и Мирослава Чучукова (10.а клас)
* 6-то място във втора възрастова група – Александър Кулин и Илияна Велева (12.а клас)
* 3-то място в индивидуалното класиране (първа възрастова група) – Мирослава Чучукова
Поздравления за състезателите и техния ръководител инж. Лука Ковачев за труда, постоянството и достойното представяне.
Може да бъде изображение с текстово съобщение

Добавете Вашия коментар

TOP