Младежите на ГЕРБ ще проведат Национална академия на Пирин Голф край Разлог

29 Ноември 2025 | 08:02
8 коментара
Политика
Благоевград
Младежите на ГЕРБ ще проведат Национална академия на Пирин Голф край Разлог

МГЕРБ ще проведе Национална академия

Младежите на ГЕРБ ще проведат Национална академия в гр. Разлог на 29 и
30 ноември 2025 г. Младежките структури на партията от цялата страна ще
дискутират темите външна политика, Еврозона, финанси, правосъдие и
туризъм. Във форума се очаква да участват над 200 младежи.

Събитието ще бъде открито за медии и ще започне в 8:30 ч. на 29 ноември
2025 г. (събота) в хотел “Пирин Голф - Разлог“.

Стартът на Националната академия на МГЕРБ ще бъде даден от лидера на
ГЕРБ Бойко Борисов, министър-председателя Росен Желязков, министъра на
външните работи Георг Георгиев, министъра на туризма Мирослав Боршош и
Росен Плевнелиев (президент на България 2012–2017).

Добавени коментари

Само Румен Радев! публикува:
29 Ноември 2025 | 22:04
Суполе (младежи) ГРОБ, се собрали да лапнаа и пийнаа за един уикенд и да послушаа малко глупостите на придворния шут на Пеевски. Интересното е па кой плаща. Вариантите са 3! 1. От субсидиите на организираната престъпнопартиина група, което се съмнявам оти тава са малко от чистите пари на тва гнусно явление, залязващо дай боже! 2. Лично дадени я от Боко я от Шиши за шепата глупаци които още може да им изтраяя глупостите. 3. Направили са предложение на комплекса, който не са могли да не приемат. Ашкосум, евала! Учете ги тия там млади тикви, кее се краде, кее се мами! Щом и академия има за това нещо, и то по 5зведни комплекси
герб-ново нчало публикува:
29 Ноември 2025 | 18:58
Не мога да разбера къде е лидера на младежкото герб благоевгадски регион наш Ванчо от Разлог, все пак той е домакин, а не го споменавате ! Да не минал към дпс?
Е-е-ей! Чак "академия" публикува:
29 Ноември 2025 | 14:34
Ето защо имаме толкова академици! Но не знаехме, че се излюпват на Пирин голф под зоркият поглед на академика от Банкя. Знаех, че е тиква, но не знаех, че е академик. Нейсе. Дано не го надминават!
Крапата маала публикува:
29 Ноември 2025 | 12:10
Забравяш данчо ментата и рапоня цветанов
Дъгъта маала публикува:
29 Ноември 2025 | 09:35
Заради тия изчадия да те е срам да кажеш че си от Разлог 35 години от живота ни минаха с боклуци като Баце Любен Татарски и Герчев и ден на ден по зле берем ягоди по Англия
Диди публикува:
29 Ноември 2025 | 09:17
Пиинахте и още нещо.....
Община Разлог публикува:
29 Ноември 2025 | 08:46
Събират се на базата на Шиши
евтин пиар публикува:
29 Ноември 2025 | 08:37
вчера вечерта желязков мина през симитли за вечерата на пирин голфа. сичко е пиар пред хората предварителен сценари с областния и апостолов росен желязков си е дошъл не дави градевската река на симитли а да дойде днес на разлог на герб младежи и просто преминава през симитли поне ние от симитли знаем че ако има наводнение ке потопи на апостолов незаконното ранчо до река струма кой ви верва вече бе хора

Добавете Вашия коментар

TOP