Младежи си спретнаха фотосесия в тунел „Железница“ на АМ Струма

22 Май 2025 | 08:09
0 коментара
Общество
Благоевград
Младежи си спретнаха фотосесия в тунел  Железница  на АМ Струма

Какво наказание ще получи шофьорът? (ВИДЕО)

 

Младежи си спретнаха опасна фотосесия на автомагистрала „Струма“.

Тя се състоя в тунел „Железница“ и продължи около 10 минути, сочи запис от камерите.

Това се случва през нощта, поради което са се разминали с инцидент, съобщи NOVA.

Пътният експерт и член на Асоциацията за квалификация на автомобилистите в България Георги Бързаков посъветва младите шофьори, които търсят известност в социалните мрежи, да не извършват подобни действия, защото последствията биха били тежки.

„В случая колата, която е спряна между двете ленти в тунела, ще бъде наказана само с административно-наказателна глоба до 150 лв., което е нищо на фона на това, което е могло да се случи, ако беше влязъл друг автомобил или камион“, отсече той.

Извършителят е установен и му е издаден акт за нарушението.

Добавете Вашия коментар

TOP