Младежи от Гоце Делчев хванати с канабис в района на ул. „П. Славейков“
27 Април 2026 | 11:11
0 коментара
Криминално
Благоевград

Около 00:05 часа на 26.04.2026 г. в района на ул. „П. Славейков“ в гр. Гоце Делчев, от полицейски служители на РУ-Гоце Делчев са проверени петима младежи от града, двама от които на 18 и 19 години, а останалите непълнолетни, като под пейка е открито полиетиленово топче със суха тревиста маса. След направен полеви тест, същата е реагирала положително на канабис с тегло около 0,9 грама.
За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.
За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.






