Младеж с тротинетка пострада тежко в Благоевград
23 Юни 2025 | 11:38
2 коментара
Криминално
Благоевград

На 22.06.2025 г. около 22:30 часа на бул. „Св. Св. Кирил и Методий“ в гр. Благоевград, 17-годишен младеж от града, управлявайки индивидуално електрическо превозно средство по обозначена велоалея се е блъснал в движещ се по тротоара до самата алея 17-годишен пешеходец. Падайки на земята, водачът на ИЕПС е пострадал с открита фрактура на двете кости на глезена.
Добавени коментари
От тротинетките публикува:
24 Юни 2025 | 11:46
На тази велоалея пешеходците 99% ходят по нея , а не до нея , мойките си пъскат децата да си играят на велоалеята , което е равносилно да си ги пуснат на булеварда пори колите !!! После тротинетките и колелата са виновни !!!! На велоалеята се движат до 25км/ч колела и тротинетки ! Защо виниги са виновни тротинетките ? На всякаде има идиоти ! С колите инмоторите всеки ден карат пили , карат с 300+ км/ч и мн други нарушения , но никой не казва да ги забранят ! Всеки ден има по мин.30 проишествия с тях ! С тротинетките както всяко превозно средство стават пройшесрвия ! Не оправдавам идиотите дето карат по 2-3 на една тротинетка , но не обобщавайте че всички са такива ! Ако полицията си влезе в роля да не позволява под 16г да управляват тротинетки защото е забранено , нещата ще се променят тотално ! Пожелавам на двамата бързо оздравяване !
Независима журналистика публикува:
24 Юни 2025 | 09:15
А нещо за пешеходеца няма ли да кажете или той не е важен?






