Млад мъж е в кома след падане с тротинетка

25 Август 2025 | 11:36
0 коментара
Криминално
България
Млад мъж е в кома след падане с тротинетка

23-годишен мъж е в кома след падане с електрическа тротинетка. Инцидентът е станал на 23 август около 05.57 ч. на вътрешния път Черноморец – Созопол. Мъжът е изгубил контрол над превозното средство и е катастрофирал.

По първоначални данни причината е движение с несъобразена с релефа на местността скорост.

Момчето, което е управлявал превозното средство, е с отнета шофьорска книжка, заради предишна употреба на алкохол. Той откаран по спешност в УМБАЛ – Бургас. Настанен е в отделение "Реанимация" в кома, с черепно-мозъчна травма и на апаратно дишане.

По случая е образувано досъдебно производство, а разследването продължава.

Добавете Вашия коментар

TOP