Митрополит Серафим отслужи водосвет пред иконата на Света Богородица в Сандански

16 Април 2026 | 18:50
0 коментара
Култура
Благоевград
Митрополит Серафим отслужи  водосвет пред иконата на Света Богородица в Сандански
Пасхален водосвет отслужен от Негово Високопреосвещенство Неврокопски митрополит Серафим и празнична фолклорна програма от НЧ „Отец Паисий“ – 1919 г. в манастир „Св. св. Козма и Дамян“
С много вяра, настроение и български дух отбелязахме светлия празник с тържествен водосвет за здраве и благоденствие. В уютната атмосфера на светата обител прозвучаха красиви фолклорни изпълнения, които докоснаха сърцата на всички присъстващи.
Може да бъде изображение с текстово съобщение
Може да бъде изображение с акордеон, дирндъл, цигулка и кларинет

Добавете Вашия коментар

TOP