Минерална баня "Мирото" в Сандански отвори врати за посетители

04 Юни 2025 | 10:39
0 коментара
Общество
Благоевград
Минерална баня Мирото в Сандански отвори врати  за посетители
Разположена в живописния парк „Свети Врач“, тази природна балнеолечебница отново отваря врати.

 Изворът „Мирото“ е прочут със своите благотворни свойства и от години е любимо място за отдих и възстановяване, както за жителите на Сандански, така и за хилядите гости на града.

 Работно време: Всеки ден от 08:00 до 18:00 ч., разделено в две смени:

 Текуща седмица:

 08:00 – 13:00 ч. → жени
 13:00 – 18:00 ч. → мъже
 Събота и неделя: само за жени

 Следваща седмица:
 сутрин – мъже
 следобед – жени.

Добавете Вашия коментар

TOP