Микробус удари 14-годшино момче на тротинетка в София

15 Юни 2025 | 16:52
0 коментара
Криминално
София
Микробус удари 14-годшино момче на тротинетка в София

Микробус удари 14-годишно момче на тротинетка в София, съобщи полицията.

Инцидентът е станал минути след 14 ч. на ул. „Витоша“ в столичния квартал „Горубляне“.

Момчето е получило наранявания на ръцете и краката и е откарано в  „Пирогов“

Пробите за алкохол и наркотици, направени на 51-годишния шофьор на микробуса, са отрицателни, съобщиха от МВР.

По първоначална информация момчето е пресичало неправилно. 

Четирима души са загинали, а 33 са ранените при станалите 25 тежки катастрофи през изминалото денонощие, съобщиха от МВР днес сутринта.

Добавете Вашия коментар

TOP