Микробус удари 14-годшино момче на тротинетка в София
15 Юни 2025 | 16:52
0 коментара
Криминално
София

Микробус удари 14-годишно момче на тротинетка в София, съобщи полицията.
Инцидентът е станал минути след 14 ч. на ул. „Витоша“ в столичния квартал „Горубляне“.
Момчето е получило наранявания на ръцете и краката и е откарано в „Пирогов“
Пробите за алкохол и наркотици, направени на 51-годишния шофьор на микробуса, са отрицателни, съобщиха от МВР.
По първоначална информация момчето е пресичало неправилно.
Четирима души са загинали, а 33 са ранените при станалите 25 тежки катастрофи през изминалото денонощие, съобщиха от МВР днес сутринта.






