Мерцедес блъсна полицайка на пешеходна пътека в Благоевград
30 Април 2026 | 15:10
1 коментара
Криминално
Благоевград

Пътен инцидент е станал около 14:00 часа днес на улица „Владо Черноземски“ в Благоевград, пред сградата на ОДМВР, предаде репортер на Pirinsko.com.
Лек автомобил „Мерцедес“ е блъснал полицайка, докато тя е преминавала по пешеходна пътека. По първоначална информация служителката на реда е получила леки охлузвания и не е тежко пострадала, откарана е за преглед в МБАЛ Благоевград.
Причините за инцидента се изясняват. Има вероятност хлъзгавата пътна настилка да е допринесла за случилото се.
Апелират се шофьорите да се движат с повишено внимание, особено при влошени пътни условия.
Лек автомобил „Мерцедес“ е блъснал полицайка, докато тя е преминавала по пешеходна пътека. По първоначална информация служителката на реда е получила леки охлузвания и не е тежко пострадала, откарана е за преглед в МБАЛ Благоевград.
Причините за инцидента се изясняват. Има вероятност хлъзгавата пътна настилка да е допринесла за случилото се.
Апелират се шофьорите да се движат с повишено внимание, особено при влошени пътни условия.
Добавени коментари
Прогресивна Якоруда публикува:
01 Май 2026 | 15:56
Сбогом Шиши и Боко. Сбогом и на Ревански и Вакльов. Хранилката свърши. Парите спират. Вие сте политически трупове и мъжки проститутки. Минало сте . Не очаквахте нали ? Боли . Нека да боли. И ще сърби . Приключени сте. Ами сега. Обратно в нафталина.. На местните избори догодина ви погребваме окончателно и завинаги. Прогресивното за Якоруда и Белица предстои без вас. Ще бъде забавно и интересно. Якоруда се събуди. Вече се диша спокойно. Да мислят подлогите ви. За тях сме подготвили вазелин. Ще им хареса .Да си търсят работа отсега. Ревански и Вакльов и Марио Асьов търсят сближаване и връзки с хората на Румен Радев. Но предателите никой не ги харесва. ДПС с когото се прегърнат , после изчезва фалира или става губещ на позиции и доверие . Превръща се в крадец и айдук като тези схемаджии. . ДПС е токсична секта също като Ревански и Вакльов и Пеевски и Бойко Борисов и Магда и Беди и Карафеиз и поп Кръстьо и ЗОЯ МЕСЬОВА- свирката . Те се Уядоха се, и още са гладни за власт и далавери .Ненаситни .Лакоми. Алчни. Безскруполни .Това са истинските ДЕРИБЕИ. Връщаме ги обратно в нафталина. Хората ви мразят и ненавиждат. Махайте се. Вън от властта. Подготвили сме честни, кадърни, неопетнени, уважавани с авторитет кадри. Готови сме. Можем. Ще успеем. Без вас. На местните избори ще ви приключим окончателно и завинаги. Приготвили сме ви изненади. Треперете. Страх тресе кочината. Краят е по близо отвсякога..








